Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Із 3 по 7 жовтня в Україні проходитиме тиждень правових знань

0 20

З 3 по 7 жовтня в Україні традиційно відбуватиметься загальнонаціональний тиждень правових знань. Захід проводитиметься за ініціативи Міністерства юстиції України та приурочений до Дня юриста (відзначається щороку 8 жовтня).

Як повідомив Міністр юстиції Олександр Лавринович, у рамках акції Міністерство юстиції та територіальні органи юстиції проводитимуть низку заходів правоосвітнього та правовиховного характеру. Так, в усіх регіонах України органами юстиції будуть проведені конференції, лекції, бесіди, семінари, олімпіади, конкурси, вікторини, симпозіуми тощо.

Заплановано проведення зустрічей зі студентами юридичних факультетів вищих навчальних закладів, під час яких будуть прочитані лекції фахівцями Міністерства юстиції. Окрім лекцій на правову тематику, студентам буде запропоновано діалог з питань законодавчого врегулювання того чи іншого кола питань, проблем ефективного правозастосування, окремих аспектів діяльності Міністерства юстиції, професії юриста в Україні.

5 жовтня вже традиційно буде проведено четвертий Всеукраїнський студентський форум правників, у якому візьмуть участь студенти юридичних вузів з усіх куточків України. Захід відбуватиметься за підтримки Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України на базі Європейського університету.

Теги:

Тиждень правових знань, Міністерство юстиції України

Залиште коментар