Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

IX щорiчний юридичний форум

0 20

 

Проблема недобросовiсної конкуренцiї на юридичному ринку з року в рiк стає дедалi гострiшою i потребує створення єдиних правил для ведення чесної конкурентної боротьби, вважає керiвний партнер адвокатського об’єднання Arzinger Тимур Бондарєв.

Виступаючи з доповiддю на IX щорiчному юридичному форумi 22 лютого, вiн зазначив, що етичнi питання конкурентної боротьби на юридичному ринку вiдiграють сьогоднi значну роль.

Говорячи про недобросовiсну конкуренцiю, Т.Бондарєв окреслив п’ять основних проблем: демпiнг цiн; переманювання спiвробiтникiв; дифамацiю конкурентiв; перекручування результатiв конкурсiв i тендерiв i конфлiкт iнтересiв. Повідомляє Інтерфакс Україна.

Зокрема, вiн зазначив, що найчастiше юркомпанiї стикаються з проблемою формальної участi в конкурсах. “Завжди є такi тендери, коли тебе все одно обiйдуть навiть на $1, i твоя участь стає суто формальною… Тобто, ти потрiбен був лише для масовки”, – сказав вiн.

Серед найзначнiших проблем Т.Бондарєв також вiдзначив демпiнг цiн на надаванi послуги.

На думку Т.Бондарєва, виходом iз ситуацiї може стати створення єдиних правил конкурентної боротьби на юридичному ринку.

 

Теги:

юридичні послуги

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар