Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Іващенка засудили до п’яти років в’язниці

0 16

Сьогодні, 12 квітня, Печерський суд Києва засудив екс-першого заступника міністра оборони Валерія Іващенка до п’яти років в’язниці.

Як відомо, Генеральна прокуратури 20 серпня 2010 року порушила проти Іващенка кримінальну справу за ч.2 ст.364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем).

Іващенко в листопаді 2009 року, обіймаючи посаду тимчасово виконуючого обов’язки глави Міноборони, підписав складений керуючим санацією Феодосійського судномеханічного заводу план санації. Цим документом передбачена реалізація державного майна, в тому числі трьох причалів, бомбосховища та будівлі, яка забезпечувала розміщення і зберігання мобілізаційних матеріальних резервів.

Нагадаємо, держзвинувачення просить для Іващенка покарання у вигляді шести років позбавлення волі з забороною на три роки обіймати керівні посади без конфіскації майна.

Теги:

Іващенко Валерій, Феодосійський судномеханічний завод

Залиште коментар