Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Івано-Франківські аудитори за січень 2022 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 1,4 млн гривень

0 112

Протягом січня 2022 року фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Івано-Франківській області провели 3 ревізії фінансово-господарської діяльності та 2 державних фінансових аудити.

Проведеними контрольними заходами виявлено порушень законодавства, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму
34,31 млн грн.

Завдяки здійсненій аудиторами роботі забезпечено відшкодування порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 1,45 млн грн.

Крім того, до правоохоронних органів передано матеріали 3 контрольних заходів, за результатами розгляду яких розпочато 1 досудове розслідування.

За допущені фінансові порушення 2 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

За результатами державних фінансових аудитів виявлено неефективних управлінських дій та ризикових операцій на суму 23,27 млн грн, надано 23 пропозиції, які враховано.

Випадків притягнення працівників управління до відповідальності за порушення вимог антикорупційного законодавства в звітному періоді немає.

Державна аудиторська служба України

Залиште коментар