Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

IV конференція суддів господарських судів України

0 24

Відповідно до порядку денного планується заслухати звіт голови ВГСУ Віктора Татькова про підсумки роботи господарських судів за 9 місяців поточного року.

Також планується заслухати звіт про роботу Ради суддів госпсудів за період з 23 листопада 2012 з 14 листопада 2013. Крім того, перед суддями господарської юстиції відзвітує голова Державної судової адміністрації України Руслан Кирилюк про фінансування та організаційне забезпечення діяльності господарських судів за минулий рік.

Зазначимо, що конференцію відвідали голова Вищої ради юстиції Олександр Лавринович, заступник Генерального прокурора України Михайло Гаврилюк , голова Ради суддів адміністративних судів Микола Кобилянський, суддя Верховного Суду України Валентин Барбара та багато інших.

 

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар