Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Юлія Свириденко: Післявоєнний час стане періодом швидкого зростання економіки та розширення можливостей інвестицій

0 0

Стійкість української економіки та українського бізнесу дозволяє Україні розраховувати на іноземні інвестиції.

На цьому під час інвестиційної конференції Dragon Capital’s Ukraine Virtual Investor Conference наголосила Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економіки України Юлія Свириденко.

“Поєднання статусу кандидата в члени ЄС та “Плану Маршалла” для нашої держави надасть додаткові гарантії інвесторам, а доступ української продукції до ринків країн ЄС та G7 дозволить їм розвивати канали збуту”, – зазначила Юлія Свириденко.

Міністр економіки також підкреслила, що практичні цілі Уряду орієнтовані на створення робочих місць в Україні, аби люди могли якнайшвидше повернутися додому. Тому важливий будь-який бізнес, який розпочне або відновить свою діяльність в Україні.

Це особливо важливо в контексті масштабного плану відновлення, який сьогодні напрацьовується Урядом. Очікується, що перша фаза відновлення триватиме близько 3-9 місяців. Протягом цього періоду підприємства відновлять свою діяльність, створять робочі місця та вакансії, втрачені під час війни, і повернуться до виробництва товарів та послуг мирного часу. Відновлення інфраструктури та капіталу займе більше часу – до 5-10 років.

“Економіка почне зростати швидшими темпами, ніж до війни. І це стане вигідним моментом для інвестування в Україну. Відкриється широкий спектр можливостей, якими варто скористатися”, – зауважила Юлія Свириденко.

За її словами за понад 100 днів війни українська економіка вижила та адаптувалася. Українські експортери продовжують працювати, незважаючи на блокаду морських портів.

Міністерство економіки України

Залиште коментар