Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Італійський суд звільнив Авакова

0 17

Про це РБК-Україна заявив начальник прес-служби ГПУ Юрій Бойченко.

“У телефонному режимі нам стало відомо, що суд відпустив Авакова. Але процедура екстрадиції триває”, – заявив Бойченко.

Аваков був затриманий 26 березня 2012 р. в місті Фрозіноне (Італія). 28 березня ц. р. Міністерство юстиції Італійської Республіки отримало від української сторони підтвердження намірів повернути Авакова в Україну. Була почата процедура екстрадиції. Судові органи Італії 29 березня ухвалили рішення про застосування до Авакова тимчасового арешту строком на 40 діб.

Аваков 31 січня 2012 р. був залучений як обвинувачений у кримінальній справі, порушеній 26 січня 2012 р. прокуратурою області проти нього за фактом перевищення влади і службових повноважень за ч.3 ст. 365 КК України. У цей же день він був оголошений в міжнародний розшук і за поданням слідчого прокуратури Харківської області Краснозаводским районним судом м.Харкова йому обрано запобіжний захід у вигляді взяття під варту. Тоді ж слідчі слідчо-оперативної групи прокуратури області спільно з УБОЗ ГУМВС в області на підставі постанов суду провели обшуки за місцем проживання та реєстрації Авакова.

Зараз триває розслідування кримінальної справи, порушеної 6 січня за фактом перевищення службових повноважень службовими особами Харківської облдержадміністрації та Держкомзему.

Прокуратура Харківської області, перевіривши правомірність земельних операцій в 2009 р., виявила факт незаконного зміни цільового призначення та передачі у власність 55 га державних земель вартістю понад 5,5 млн грн. За результатами перевірки прокуратура порушила кримінальну справу за фактом незаконного відчуження протягом 2009 р. земель державної власності. Справу порушено за частиною 2 статті 364 і частини 2 статті 366 Кримінального кодексу України (службова підробка, зловживання владою або службовим становищем).

За повідомленням Харківської ОДА, державні акти, на підставі яких одне з товариств з обмеженою відповідальністю набуло права власності на земельні ділянки з незаконно зміненим цільовим призначенням, були підписані особисто Аваковим.

Теги:

Аваков Арсен

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар