Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Італія тимчасово вийшла з Шенгенської зони

0 11

Італія 29 червня на два тижні вийшла з Шенгенської зони і відновила прикордонний контроль для людей, які перетинають кордон Італії з країнами Євросоюзу. Про це повідомляє Лента.ру з посиланням на Euronews.

Відновлення прикордонного контролю, скасованого Шенгенською угодою, пов`язане з проведенням саміту “Великої вісімки”, який відбудеться в італійському місті Аквіла 8-10 липня. Таким чином влада хоче забезпечити безпеку заходу. 15 липня громадяни країн ЄС знову зможуть в`їжджати до Італії вільно.

У правоохоронних органах журналістам розповіли, що в перші години 29 червня в римському аеропорту Ф’юмічино виникли складнощі у іноземців, які не знали про відновлення прикордонного контролю і залишили паспорти вдома. Крім того, кілька пасажирів пред`явили прикордонникам фальшиві документи. Одночасно на кордоні із Словенією через перевірки виникла величезна автомобільна пробка.

Нині в Італії курортний сезон, тому незручностей, на думку експертів, зазнають десятки тисяч туристів. Незадоволені заходами безпеки і в профспілках прикордонників. Представники профспілок стверджують, що прикордонній службі замало працівників для проведення перевірок.

Джерело:

Уніан

Залиште коментар