Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ісландія заявила протест США за спроби отримати інформацію про активістів WikiLeaks

0 15

Послу США в Рейк’явіку Луісу Арреазі заявлено протест у зв’язку із спробами американського уряду отримати конфіденційну інформацію про активістів організації WikiLeaks, включаючи депутата ісландського парламенту.

Факт виклику американського посла в МЗС Ісландії підтвердив на брифінгу для журналістів офіційний представник Держдепартаменту Філіп Кроулі.

За словами Кроулі, посол США Луіс Арреага повідомив уряд Ісландії в тому, що міністерство юстиції США проводить власне розслідування з приводу витоку секретної інформації по каналах WikiLeaks відповідно до американського законодавства і в рамках конституції.

Уряд Ісландії вже засудив дії міністерства юстиції США, яке через суд штату Вірджінія зажадало від інтернет-порталу Twitter надати конфіденційну інформацію, що є у нього, про активістів WikiLeaks, включаючи депутата ісландського парламенту Біргіти Йонсдоттір. Соціальні інтернет-портали, такі як Twitter, гарантують своїм користувачам повний захист інформації, включаючи адреси, телефони, номери банківських рахунків.

Зараз влада США зажадала від Twitter розкрити всі дані людей, що підтримують зв’язки з WikiLeaks, а також її засновника Джуліана Ассанджа.

За фактом витоку величезного числа урядових документів по каналах WikiLeaks правоохоронні органи США почали розслідування. Американські власті розглядають, у тому числі, можливість пред’явлення засновникові Ассанджу звинувачень в шпигунстві.

Теги:

WikiLeaks

Джерело:

ПРАВО

Залиште коментар