Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Інвестори все частіше скаржаться на українські суди

0 14

Іноземні інвестори все частіше скаржаться на корупцію в судах і неможливість захистити свої законні інтереси в Україні. Про це розповіла виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА) Ганна Деревянко. Вона відзначила, що один з головних негативних моментів, на які традиційно вказує бізнес, кажучи про роботу в Україні це корупція. “Банально, але це факт і це чесно. Корупція всюди, включаючи судову систему. І цього року ЄБА відчуває більшу кількість звернень з боку своїх членів, саме з питань неможливості захистити свої законні інтереси в судах. Чому? Тому що є питання корупції”, — відзначила Деревянко.

За даними ЄБА, індекс інвестиційної привабливості України, який складається Асоціацією, в другому кварталі 2013 року виріс на 0,04 бала, склавши 2,16 балів із п’яти можливих. 40% опитаних вважають, що інвестиційний клімат в Україні залишається на колишньому рівні.

Дослідження привабливості бізнес-клімату України в очах інвесторів було проведене Європейською Бізнес Асоціацією в червні цього року за участю 144 топ-менеджерів членських компаній Асоціації.

Залиште коментар