Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Інтерпол підтверджує екстрадиційний арешт Авакова в Італії

0 22

Про це йдеться в офіційній відповіді бюро Інтерполу в Римі на адресу українського бюро в Києві, який цитує агенція «Інтерфакс-Україна». «Наш судовий орган у Римі підтвердив тимчасовий арешт зазначеної особи з метою видачі вашій країні на підставі ордера про арешт, виданого 31 січня 2012 року судовим органом в Харкові», – йдеться у повідомленні.

У документі зазначається, що, відповідно до норм Європейської конвенції про видачу правопорушників, екстрадиційні документи мають надійти безпосередньо до Міністерства юстиції Італії або дипломатичними каналами протягом 40 днів із 27 березня.

27 березня підтвердилася інформація про затримання Арсена Авакова в Італії. Генеральна прокуратура заявила, що готує пакет документів для його екстрадиції до України. Тоді ж керівництво партії «Батьківщина» направило листа генеральному секретарю Інтерполу й уряду Італії з проханням врахувати «очевидне політичне мотивування» кримінального переслідування Авакова і звільнити його.

Джерело:

Радіо Свобода

Залиште коментар