Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Інтернет-торгівля зростає

0 49

З початку нинішнього року (станом на 21 липня 2013 року) в Україні зареєстровано 1508 суб’єктів господарювання, які зазначили роздрібну торгівлю, що здійснюється фірмами поштового замовлення або через мережу Інтернет, основним видом своєї діяльності. Це – 94 юридичних та 1414 фізичних осіб-підприємців. Про це повідомили в прес-службі Укрдержреєстру.

При цьому, протягом минулого року в Україні зареєстровано 1075 суб’єктів господарювання з таким видом діяльності або 95 юридичних та 980 фізичних осіб-підприємців.

«З початку нинішнього року в Україні зареєстровано майже в 1,5 рази більше суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівлю через пошту та Інтернет, ніж за весь минулий рік, що свідчить про чималий розвиток цього виду діяльності серед підприємців. І це не дивно, адже зараз люди цінують свій час і багато покупок здійснюють, не виходячи з дому», – розповів директор Департаменту державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Олександр Барбелюк.

Варто зазначити, що з початку нинішнього року (станом на 21 липня 2013 року) в Україні зареєстрований 117 101 суб’єкт господарської діяльності – це 26 398 юридичних та 90 703  фізичних особи-підприємця.

Теги:

Укрдержреєстр

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар