Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Інтернет-магазини можуть бути “спрощенцями”

0 15

Податкова пояснила, що інтернет-магазини, за винятком тих, які займаються продажем предметів мистецтва і антикваріату, можуть застосовувати спрощену систему оподаткування.

“Згідно з Методологічними основами і поясненнями до позицій Класифікації видів економічної діяльності, КВЕД 47.91 “Роздрібна торгівля, здійснювана фірмами поштового замовлення або через мережу Інтернет” включає роздрібну торгівлю будь-якими товарами за допомогою компаній поштового замовлення або мережі Інтернет, пряму торгівлю за допомогою телебачення, радіо і по телефону, діяльність по роздрібній торгівлі інтернет-аукціонів”, — йдеться в листі.

Раніше податкова заявляла, що кількість підприємців-спрощенців за 2012 рік виросла на 300 тисяч. У I кварталі 2013 року єдиний податок платитимуть 1,3 млн. фізичних і 148,7 тис. юридичних осіб — підприємців.

Теги:

Податковий кодекс України, оподаткування

Джерело:

Дело

Залиште коментар