Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Інтернет-магазин для ув’язнених

0 15

У Дніпропетровській області почав роботу перший в регіоні інтернет-магазин для ув’язнених. Про це повідомив начальник сектора по зв’язках із ЗМІ та громадськістю управління ДПтС України в Дніпропетровській області Ярослав Костюченко.

Нововведення дозволить родичам засуджених здійснювати дистанційну передачу продуктів харчування і предметів першої необхідності на територію місць позбавлення волі.

“Сьогодні почав роботу перший в Дніпропетровській області та Україні інтернет-магазин, завдяки якому родичі засуджених зможуть передавати їм продукти харчування, предмети першої необхідності, не виходячи з дому. Тим самим родич не витрачає час на проїзд, доставку передачі”, – сказав він.

Ярослав Костюченко також зазначив, що в даний час магазин проходить стадію тестування і після її проведення почне роботу в звичайному режимі.

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар