Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Інтелектуальна власність ЄВРО-2012

0 21

Державна служба інтелектуальної власності України ініціювала в приймаючих містах проведення циклу навчально-практичних семінарів і тренінгів з питань організації захисту прав інтелектуальної власності під час підготовки та проведення ЄВРО – 2012.

22 травня 2012 року фахівці Державної служби та Державного підприємства “Український інститут промислової власності” відвідали Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана (КНЕУ), де зустрілися зі студентами юридичного факультету кафедри цивільного та трудового права. Про це повідомляє прес-служба Державної служби інтелектуальної власності України.

Напередодні ЄВРО-2012 такі тренінги пройшли також у Донецькому державному університеті управління, у Львові, де відбувся навчальний семінар для студентів-волонтерів.

Ці заходи організовувалися регулярно, починаючи з 2009 року, для широкої громадськості загалом і для студентів вітчизняних вищих навчальних закладів зокрема.

 

Теги:

інтелектуальна власність, УЄФА

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар