Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Іноземців тепер вибірково повірятимуть на наявність грошей для перебування в Україні

0 23

Українські прикордонники незабаром почнуть вибірково повіряти іноземців та осіб без громадянства на наявність коштів для перебування в Україні. Про це мова йде у відповідному наказі Державної прикордонної служби України, передає «Інтерфакс-Україна».

Згідно із документом, зміни стосуються в основному країн Африки, Азії, деяких країн СНД, а саме Таджикистану, Узбекистану, Туркменістану, а також Молдови, за винятком громадян, що перетинають кордон за угодою про малий прикордонний рух.

На період запланованого перебування і для повернення в державу постійного проживання або транзиту до третьої країни ці особи повинні при в’їзді до України мати кошти в 20-кратному розмірі прожиткового мінімуму, встановленого в Україні на день їх в’їзду, з розрахунком на кожен місяць перебування або на термін менше одного місяця.

Вибірковий контроль фінансового забезпечення здійснюється безпосередньо в пунктах пропуску через держкордон України під час співбесід з іноземцями або особами без громадянства за участі не менше двох прикордонників.

Наявність фінансового забезпечення встановлюється шляхом візуального огляду наявних коштів у національній валюті України або конвертованій іноземній валюті за курсом Нацбанку, вивчення документа з вказаними сумами грошових коштів, на підставі яких можна отримати кошти в банках, огляду платіжних карток міжнародних платіжних систем і вивчення виписки з особового банківського рахунку заявника (виписки з банкомату).

Також прикордонники вивчатимуть документи, які підтверджують бронювання або оплату житла, оплату харчування в Україні, угоду на туристичне обслуговування, а також перевіряти проїзний квиток для повернення в країну свого громадянства або постійного місця проживання.

В разі не підтвердження особою свого фінансового забезпечення на перебування в Україні йому буде винесено постанову про відмову в пропуску через держкордон України.

На даний момент проходить навчання персоналу у зв’язку з новими правилами перетину держкордону, і вже з 24 серпня ці нововведення застосовуватимуть на практиці.

Джерело:

proUA

Залиште коментар