Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Інформаційна кампанія проти насильства в сім’ї

0 22

У переддень Міжнародного жіночого дня 8 стартувала інформаційна кампанія “Насильство – це сміття, яке треба виносити з дому”.

Ініціатором кампанії став Міжнародний благодійний фонд “Українська фундація громадського здоров’я” спільно з Міністерством соціальної політики України, повідомила виконавчий директор фонду Галина Скіпальська.

За її словами, в рамках кампанії в шести районах Києва на 1 тис. сміттєвих контейнерів буде розміщено наліпки з гаслом акції та телефонами гарячої лінії центру “Ла Страда” та соціальних служб міста, куди можна звернутися по допомогу.

“Насильство – це сміття, яке треба виносити з дому. Це проблема, яку потрібно вирішувати спільними зусиллями”, – наголосила Г.Скіпальська.

У рамках кампанії на регіональних телеканалах транслюватиметься відеоролик, спрямований на протидію насильству.

За даними правоохоронних органів, у 2012 році зареєстровано 138 тис. випадків насильства в сім’ї, причому понад 90% – стосовно жінок. Однак, за оцінкою експертів, таких випадків насправді втроє-вчетверо більше.

Залиште коментар