Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Інформації про суд замало

0 12

83 % опитаних івано-франківців вважають недостатньою інформацію про діяльність судів, понад 90 % хотіли б більше отримувати такої інформації, засвідчило опитування «Вивчення інформаційних потреб споживачів судових послуг», результати якого представили в в Івано-Франківську.

 За словами голови правозахисної організації «Закон і правопорядок» Володимира Турчина, найприйнятнішою формою отримання інформації опитані назвали ЗМІ – майже кожен другий опитаний, 36 відсотків хочуть мати доступ до бази даних суду.

 Крім запитань із анкети, респонденти давали свої пропозиції, приміром, зробити відкритим доступ та оприлюднення інформації про доходи і витрати та майно суддів, про економічні злочини та хабарництво. А були і прохання «більшої поваги до наших проблем».

Майже тисяча респондентів відповіла на питання про своє ставлення до судової системи і про те, що вони хотіли б змінити. Анкетування проводили у трудових колективах, навчальних закладах, на вулиці – це були люди різного віку та соціального стану, окремо серед юристів і серед представників правозахисних громадських організацій України.

Джерело:

Радіо Свобода

Залиште коментар