Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ідентифікаційний номер без прив’язки до місця проживання

0 14

Фахівці податкової служби нагадують, що за бажанням платника орган ДПС може проставити в паспорт громадянина України відмітку з даними про реєстраційний номер облікової картки платника податків.

Реєстраційний номер картки платника (ідентифікаційний номер або ІПН) податків можна буде отримати не лише за місцем проживання, але й у відділенні податкової служби за місцем отримання доходів або за місцезнаходженням іншого об’єкта оподаткування.

Така ж можливість надана платникам для повторного отримання карти (наприклад, в разі її втрати), внесення змін до Держреєстру фізосіб – платників податків або отримання з реєстру даних про суми виплачених доходів, нагадує ДПС.

На даний момент особа може безперешкодно отримати картку платника за місцем офіційної реєстрації протягом 5-ти днів. Якщо ж вона бажає пройти реєстрацію або внести зміни до Держреєстру в сервісних центрах податкової за місцем роботи або іншого об’єкту оподаткування, то це займе 10 днів. Втім, ДПС планує скоротити цей термін до 5 робочих днів. Для цього вже створені всі технічні можливості.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар