Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ідея Конституційної Асамблеї ще не вмерла

0 19

Екс-Президент України, керівник Науково-експертної групи з підготовки Конституційної Асамблеї Леонід Кравчук заявив, що Конституційна Асамблея з підготовки змін до Основного Закону буде створена у грудні 2011 року – січні 2012 року.

Про це Л.Кравчук заявив учора на прес-конференції. Л.Кравчук зауважив, що головна проблема полягатиме у визначенні складу Конституційної Асамблеї, до якої має увійти близько 100 осіб.

“Ми вже практично завершили роботу над трьома важливими документами: концепція утворення Конституційної Асамблеї, положення про Конституційну Асамблею. І третій документ – робочий, внутрішній”, – повідомив керівник групи.

Він також зазначив, що орієнтовно 7 грудня відбудеться зібрання, на якому буде остаточно затверджено і передано ці документи Президенту.

“Таким чином можна буде говорити, що перший етап роботи над утворенням Конституційної Асамблеї ми вже пройдемо”, – сказав Л.Кравчук.

Нагадаймо, 21 лютого 2011 року Президент України Віктор Янукович підписав указ про підтримку ініціативи Президента України у 1991-1994 роках Л.Кравчука щодо створення Конституційної Асамблеї для підготовки змін до Конституції України.

В.Янукович створив Науково-експертну групу з підготовки Конституційної Асамблеї. Група має узяти до відома запропоновану Л.Кравчуком концепцію реформування Конституції України.

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар