Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Якість аудиту не завжди відповідає високим стандартам професії, – FRC

0 1

Рада з фінансової звітності Великобританії (FRC) презентувала традиційний звіт щодо розвитку аудиту (Report on Developments in Audit). Згідно із документом, якість аудиту на сьогодні не завжди відповідає очікуванням замовника та високим стандартам професії, на які потрібно орієнтуватися.

Про це зазначають у ПАБУ.

Так, однією з найбільш проблемних зон в аудиті є спілкування аудиторів з менеджерами, але багато труднощів виникає й під час виконання рутинних процедур на кшталт перевірки визнання виручки. Проте висока якість аудиту має ключове значення для відновлення довіри до системи аудиту.

Звіти за підсумками перевірки якості аудиту свідчать, що не завжди компаніям вдається в достатній мірі поставити під сумнів твердження менеджерів. Не менше проблем у них досі виникає із застосуванням професійного судження, особливо в таких сферах, як знецінення гудвілу або оцінка фінансових інструментів.

Виконавчий директор наглядового департаменту FRC Девід Рул (David Rule) зауважив: “За часів, коли ринок аудиту реформується, ми очікуємо від аудиторських компаній, що вони зроблять якість аудиту своїм пріоритетом і обзаведуться ефективними робочими програмами для послідовної реалізації найвищих стандартів. Непослідовність якості аудиту руйнує довіру до професії, що може призвести до зниження довіри до бізнесу. Стейкхолдери й інвестори з повним на те правом вимагають високої якості аудиторської роботи у всіх випадках. І хоча ми спостерігаємо чимало прикладів якісного аудиту, наші інспектори досі виявляють занадто багато випадків, що вимагають істотних поліпшень“.

Залиште коментар