Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Як почати працювати на себе: новий безкоштовний курс Київського молодіжного центру

0 74

21-25 лютого в Київському молодіжному центрі проходитиме безкоштовний онлайн-курс «Працюй на себе».

Учасники курсу дізнаються, які онлайн-професії є найбільш популярними, які навички необхідно розвивати, щоб працювати на себе, та які інструменти необхідні для організації ідеального робочого простору. Спікери курсу також розкажуть, як залишатися вмотивованими на успіх під час дистанційної роботи і не втрачати концентрацію.

Програма курсу складатиметься із трьох частин:

  1. Що необхідно знати про роботу на себе. Спікерка – Діана Шторм, контент-маркетолог, бренд-менеджер. Працювала керівником контент-відділу в компанії Eva AtmaLogiya, а також креативним директором в компанії Inaksha.
  2. Організація робочого простору. Спікерка – Ганна Акініна, очолювала відділ зв’язків із громадськістю у компанії Novo Nordisk.
  3. Де шукати мотивацію. Спікерка – Анна Бородіна, дитячий, сімейний та підлітковий психолог. Працює психологом у психологічному центрі «Без паніки».

«Останнім часом стає все більш популярною ідея працювати на себе, а не на когось. І це цілком зрозуміло, адже ти можеш організувати свою роботу так, як тобі подобається, самостійно обирати робочий графік, керувати своїми обов’язками тощо», – впевнена кураторка проєкту в Київському молодіжному центрі Аліна Качукова.

Для участі в проєкті необхідна реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/tOR3X2H

Київська міська державна адміністрація

Залиште коментар