Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Як 4-денний робочий тиждень підвищив продуктивність підрозділу Microsoft

0 1

Підрозділ компанії Microsoft у Японії повідомив про зростання продажів майже на 40% під час експерименту, коли персонал працював чотириденний тиждень, отримуючи повну зарплату.

Офіси компанії були зачинені щоп’ятниці у серпні 2019 р., а штатним працівникам надавалися оплачувані “спеціальні відпустки”. При цьому зібрання були обмежені максимальною тривалістю у 30 хвилин, а розмови онлайн заохочувалися як альтернатива зустрічам віч-на-віч.

Так, робочий тиждень у Японії є одним з найдовших у світі. Опитування 2017 р. продемонструвало, що майже чверть японських компаній працювали понад 80 годин понаднормово на місяць – часто без оплати понаднормового часу.

Як зазначається, про літній експеримент Microsoft Work Choice Challenge 2019 р. схвально відгукнулися 92% опитаних співробітників компанії після його закінчення. Під час експерименту споживання електроенергії зменшилося на 23%, використання паперу для принтерів – на 59% у порівнянні з серпнем 2018 р.

Технологічний гігант заявив, що планує провести експеримент Work Life Choice Challenge цієї зими, але не буде пропонувати ту саму “спеціальну відпустку”. Співробітникам однак рекомендуватимуть брати вихідний і “відпочити розумно”.

Натомість Джек Ма, співзасновник китайського інтернет-магазину Alibaba, вважає найбільш оптимальним 12-годинний робочий день. У квітні 2019 р. він назвав схему “996” (за якою робітники працюють з 09:00 до 21:00, шість днів на тиждень) “благословенням”.

За інформацією BBC Україна.

Залиште коментар