Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

І Судовий форум Асоціації правників України: попередні підсумки

0 13

І Судовий форум Асоціації правників України став першою спробою Асоціації зібрати під одним дахом суддів та адвокатів, які представляють інтереси клієнтів у судах. Як виявилось, дана тематика є дуже актуальною, оскільки форум зацікавив рекордну кількість учасників – близько 170 осіб.

За словами голови Організаційного комітету форуму Ганни Вронської, цей захід, перш за все, був розрахований на юристів, робота яких пов’язана із щоденним захистом інтересів клієнтів у суді. Саме тому програма форуму охопила всі види судочинства – адміністративне, господарське, цивільне та кримінальне, повідомили в АПУ.

У якості доповідачів виступили судді Верховного Суду України, вищих спеціалізованих судів та судів загальної юрисдикції, провідні юристи, які представляють інтереси клієнтів у судах тощо.

Виступаючи на відкритті форуму, Президент АПУ Валентин Загарія вказав на актуальність подібного заходу для України з огляду на реформу процесуального законодавства та судову реформу.

Після завершення вступної частини І Судового форуму експерти перейшли до обговорення тенденцій розвитку господарського та актуальних питань адміністративного судочинства. Завершила роботу форуму панельна дискусія на тему “Суд і учасники кримінального процесу. Що зміниться з ухваленням нового КПК?”

Теги:

Асоціація правників України, судочинство, адвокат

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар