Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

І.Калєтнік: «В Україні не можна, як у Грузії, звільнити всіх митників»

0 28

Правоохоронні органи в 2011 році за ознаками злочинів у сфері службової діяльності порушили проти співробітників Державної митної служби 37 кримінальних справ, у тому числі за матеріалами самої митниці – 14.

«У 2010-му було засуджено трьох митників. У 2011-му поки засуджених немає», – повідомив глава ГТС Ігор Калєтнік в інтерв`ю ZN.UA.

За його словами, на митниці вживаються рішучі заходи проти корупції, однак радикальні, як в Грузії, поки не плануються.

«Україна – велика країна. І в нас не можна, як в Грузії, звільнити всіх митників і набрати нових, чесних і навчених, тому що у нас інші масштаби, і у нас 532 пункти пропуску та місць митного оформлення, а не як у Грузії – 10-15. Тому неминуче і ще не один рік будуть застосовуватися жорсткі заходи, щоб викурити корупцію з митниці», – сказав І.Калєтнік.

«Чудес не буває – не можна викорінити корупцію в окремо взятому відомстві за один рік. Чим глибше ми проводимо реформи, тим більш рішучі заходи по боротьбі з корупцією застосовуємо. За п`ять місяців 2011 року митниця провела 198 службових розслідувань (у 2010-му – 69) і 537 перевірок (у 2010-му – 657). Звільнено з митних органів 84 співробітники (у 2010-му – 10)», – повідомив статистику глава ГТС.

Теги:

Державна митна служба, корупція

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар