Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

І.Діденку дали три роки умовно

0 14

Печерський районний суд Києва визнав винним у скоєнні службового злочину колишнього першого заступника голови НАК «Нафтогаз України» Ігоря Діденка й обрав йому покарання у вигляді трьох років позбавлення волі з відстрочкою виконання вироку на три роки.

Як передає кореспондент УНІАН, відповідне рішення сьогодні оголосила головуюча у судовому процесі суддя Оксана Царевич.

Також суд позбавив І.Діденка права протягом одного року обіймати посади, пов’язані з організаційно-розпорядчими та господарсько-адміністративними функціями підприємств усіх форм власності.

Суд прийняв рішення змінити міру запобіжного заходу на підписку про невиїзд, звільнивши І.Діденка з-під арешту в залі судового засідання.

І.Діденко разом з екс-головою Державної митної служби Анатолієм Макаренком та екс-начальником відділу Київської регіональної митниці Тарасом Шепітьком притягувався до кримінальної відповідальності у справі щодо законності розмитнення у 2009 році 11 млрд. кубометрів газу.

Кримінальну справу про законність розмитнення у 2009 році 11 млрд. кубометрів газу, щодо належності якого позивалась компанія “РосУкрЕнерго”, було порушено після того, як 8 червня 2010 року Арбітражний інститут Торговельної палати Стокгольма (Швеція) зобов`язав НАК “Нафтогаз України” повернути “РосУкрЕнерго” 11 млрд. кубометрів газу і надати додатковий обсяг газу в розмірі 1,1 млрд. кубометрів як неустойку за порушення умов контракту.

Теги:

Діденко Ігор

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар