Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Human Rights Watch заявила про падіння довіри до судів через процеси щодо опозиційних політиків

11

Міжнародна правозахисна організація Human Rights Watch заявила про падіння довіри до судів в Україні через судові процеси щодо вищих колишніх чиновників, у тому числі колишнього прем’єр-міністра Юлії Тимошенко.

Як йдеться в доповіді організації за 2011 рік, “обвинувальний вирок екс-прем’єру Юлії Тимошенко, а також арешти і суди щодо інших колишніх урядовців підривали довіру до незалежності суду”. Про це повідомляють “Українські новини”.

Крім того, на думку Human Rights Watch, в 2011 році українські ЗМІ стикалися зі зростаючим тиском з боку влади, корупція залишалася поширеним явищем в державному та приватному секторі.

Згідно з доповіддю, в Україні зберігається тенденція до упередженого ставлення правоохоронців до злочинів на ґрунті ненависті.

“Міліція і прокуратура як і раніше неохоче визнають наявність у нападах расового мотиву, – йдеться в доповіді. – Зберігаються расова вибірковість і не пов’язані з насильством утиски з боку міліції, тривають злочини на ґрунті ненависті щодо осіб неслов’янської зовнішності, а також представників етнічних і релігійних меншин”.

Разом з тим серед позитивних моментів організація зазначила, що в 2011 році в Україні було прийнято реформи в інтересах зближення з Європейським Союзом і нові закони про доступ до інформації та захисту біженців.

Нагадаємо, минулого року Human Rights Watch в своїй щорічній доповіді констатувала в Україні зростання тиску на ЗМІ, недоліки міграційної політики та інші проблеми.

Теги:

судова влада, корупція

Джерело:

ЮВУ

Комментарии