Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Хто займе місце у Верховному Суді?

0 28

ВККС затвердила рейтинг кандидатів на посаду суддів нового Верховного Суду. Всього в рейтингу 320 претендентів, з них 120 осіб будуть рекомендовані до призначення в касаційні суди Верховного Суду.

Серед переможців конкурсу є судді, адвокати, науковці та фахівці з багаторічним стажем. Так, рейтинг очолили суддя ВАС Лариса Мороз (Касаційний адміністративний суд ВС), професор Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого Віталій Уркевіч (Касаційний господарський суд ВС), суддя Івано-Франківського господарського суду Лев Кишакевич (Касаційний кримінальний суд ВС) і доцент Львівського національного університету ім. Івана Франка Дмитро Гудима (Касаційний цивільний суд ВС).

Списки переможців конкурсу будуть спрямовані ВККС на затвердження Вищій раді правосуддя.

Нагадаємо, конкурс розпочався 7 листопада 2016 року. Спочатку для участі в ньому зареєструвалося 1436 осіб, з них 846 осіб подало документи на участь. В результаті, до конкурсу було допущено 653 людини.

Під час оцінювання конкурсанти здавали професійні і психологічні тести, пройшли перевірки НАБУ і НАПКА, Громадської ради доброчесності та ін. Також ВККС проводила співбесіду з учасниками конкурсу.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар