Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Грузія оштрафувала капітана затонулого українського судна

0 18

Капітан суховантажного судна “Григорій Петровський” (прапор України), затонулого у Потійському порту 7 лютого, має виплатити грузинській стороні 65 тис. ларі штрафу (36 тис. доларів США), повідомила прикордонна поліція МВС Грузії.

Таке рішення було ухвалене Батумським міським судом стосовно капітана судна Гачая Азізова, до якого було застосовано 58-у статтю грузинського Кодексу адміністративних правопорушень – “забруднення моря з корабля”.

Суховантажне судно “Григорій Петровський”, що стояв на рейді у порту Поті, під час шторму втратив управління і, врізавшись у захисний кам’яний насип порту, розколовся надвоє.

Усіх 11 членів екіпажу, в тому числі одну жінку, було врятовано. У складі екіпажу – сім громадян України, троє – Азербайджану і один – РФ. У рятувальній операції брали участь співробітники грузинської прикордонної поліції, берегової охорони і служби контролю Потійського порту.

Теги:

штраф, довкілля

Джерело:

Укрінформ

Залиште коментар