Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Грузія офіційно залишила СНД

0 36

Грузія з 18 серпня 2009 року офіційно перестала бути членом Співдружності незалежних держав.

Відповідно до статуту СНД, формальна процедура виходу зі співдружності займає рівно 12 місяців з дня подачі відповідної офіційної ноти. МЗС Грузії направило у виконком СНД ноту про вихід зі співдружності 18 серпня 2008 року.

Проте Грузія залишиться учасницею ряду підписаних нею договорів в рамках СНД і виконуватиме по ним свої зобов’язання. Всього таких договорів налічується близько 70.

Нагадаємо, 12 серпня 2008 року президент Грузії Михаїл Саакашвілі заявив, що Грузія покидає склад Співдружності незалежних держав (СНД). Така заява прозвучала на знак протесту проти дій Росії під час грузино-південноосетинського конфлікту.

14 серпня парламент Грузії схвалив рішення про вихід зі співдружності.

Співдружність незалежних держав була створена в 1991 році, до нинішнього моменту в неї входили 12 держав пострадянського простору. Грузія вступила до СНД в кінці 1993 року.

У ніч на п’ятницю 8 серпня 2008 року війська Грузії відновили інтенсивні бойові дії в Південній Осетії.

Джерело:

proUA

Залиште коментар