Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Гроші для формування статутного капіталу Земельного банку

0 20

На тимчасовий рахунок в Національний банк України урядом переказані кошти держбюджету в об’ємі 120 млн грн. для формування статутного капіталу Державного земельного банку.

Також підготовлений пакет документів для Укрексімбанку по реєстрації і обслуговування коштовних паперів Зембанка. Про це повідомляє Міністерство аграрної політики і продовольства.

6 вересня 2012 року ВР прийняла рішення про створення в Україні Земельного банку, і в жовтні 2012 року Президент підписав Закон № 5248-VI. На виконання Закону урядом прийняті відповідні постанови № 609 «Про створення Державного земельного банку» і № 934 «Про затвердження Статуту ПАТ «Державний земельний банк».

Банк повинен надавати кредити вітчизняним сільгоспвиробникам під 10-12% річних, а також виконувати функцію спеціалізованої установи при іпотечному кредитуванні під заставу землі.

Теги:

земельне право, земельний банк

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар