Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Гроші корупціонерів буде повертати державі спецкомісія

0 15

Заступники міністра внутрішніх справ і генерального прокурора України стали співголовами міжвідомчої комісії з питання повернення у власність держави коштів та майна, одержаних внаслідок корупційних діянь.
Згідно з постановою уряду №322 від 17 липня про створення такої комісії як тимчасового погоджувального органу Кабінету міністрів, до її складу також включені заступники міністра юстиції, глав ГФС, Держфінмоніторингу і Служби безпеки, а також представники Адміністрації президента.
“Основними завданнями комісії є:
1) підготовка пропозицій та рекомендацій з виявлення, арешту та стягненню на користь держави коштів та іншого майна, отриманого в результаті корупційних правопорушень, у тому числі з використанням особливо відповідального становища в Україні посадовими особами, щодо яких введені міжнародно-правові санкції;
2) координація дій органів виконавчої влади з питань повернення у власність держави майна, отриманого третіми особами “, – йдеться в документі.
Посадовий склад міжвідомчої комісії затверджує Кабінет міністрів, а організаційно-технічне забезпечення її діяльності здійснює Мін’юст.

Джерело:

Дело

Залиште коментар