Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Громадська рада, створена ще за Януковича, висловила недовіру міністрові юстиції

0 21

Громадська рада при Міністерстві юстиції, яка була створена ще за режиму Януковича, в судовому порядку вимагає визнати протиправною “бездіяльність міністра юстиції Павла Петренка”. Про це розповів на прес-конференції голова цієї громадської ради Ігор Марієн.

За його словами, Петренко не брав участі в жодному засіданні ради, не делегував на ці засідання представників міністерства, не забезпечив проведення круглих столів щодо бездіяльності вищої кваліфікаційної комісії суддів і Вищої ради юстиції.

Таким чином, ну думку Марієна, відсутній “всеосяжний громадський контроль процедури люстрації”.

За його словами, так звана громадська рада подала до Окружного адміністративного суду Києва позовну заяву щодо бездіяльності міністра юстиції Петренка.

За його словами, громадська рада опікується пошуком кандидатури на посаду міністра юстиції, “яка відповідала би кваліфікаційним вимогам”, щоб згодом рекомендувати цю кандидатуру коаліції Верховної Ради.

Як відомо, сам Петренко зазначав, що громадська рада при Міністерстві юстиції була створена ще за міністра Лавриновича, а її склад відтоді не змінився. До неї, за даними Петренка входять кілька досить дивних громадських організацій: це – Всеукраїнська спілка громадських організацій “Рух протидії наркоманії”, асоціація “Виноградарі та винороби України”, громадська організація “Українська фундація “Друзі Шотландії” і навіть громадська організація “Громадський рух підтримки реформ президента України В.Ф. Януковича”.

Міністр раніше наголошував представникам ради, що він не впливає на персональний склад Громадської люстраційної ради, яка була створена відповідно до закону “Про очищення влади”, і що цей орган є незалежним.

Залиште коментар