Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Громадські діячі ініціюють оголошення референдуму

0 19

Українські громадські діячі звертаються до Ради Всеукраїнського об’єднання “Майдан”, лідерів парламентських і позапарламентських політичних партій, громадських організацій і рухів  із закликом підтримати їхню ініціативу щодо проведення всеукраїнського референдуму про дочасні вибори Президента України.

Про це на прес-конференції повідомив голова ГО “Українське юридичне товариство” Олег Березюк.

Серед підписантів під зверненням: Герой України, громадський діяч, політв’язень Левко Лук’яненко, Герой України, координатор Народного комітету захисту України Дмитро Павличко, доктор юридичних наук, професор Володимир Василенко, Герой України, професор В’ячеслав Брюховецький, письменник, політичний діяч, лауреат Шевченківської премії Василь Шкляр, Герой України, письменник, лауреат Шевченківської премії Юрій Мушкетик.

У зверненні зазначається, що нинішній режим «зухвало нехтує вимоги опозиції та продовжує репресивні акції проти активістів Євромайдану в усіх регіонах України».

У свою чергу, доктор юридичних наук, професор, Надзвичайний та Повноважний посол України, суддя Міжнародного трибуналу щодо колишньої Югославії Володимир Василенко зауважив, що дана ініціатива жодним чином не суперечить майданівським ініціативам, а навпаки їх доповнює.

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар