Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Громадяни України заарештовані в Греції за підозрою в контрабанді сигарет

0 40

Українці входили до складу екіпажу судна Adelaida під прапором Коморських островів, яке було затримано в афінській гавані Пірей по дорозі до Чорногорії. На судні було виявлено більш як шість тисяч коробок з цигарками, які, як заявляє грецька влада, є контрабандою і не мають належним чином оформлених супровідних документів. Крім того, судова документація прострочена, і судно не має права плавати під прапором Коморських островів, уточнює берегова охорона.

Раніше за звинуваченням у контрабанді сигарет були затримані два інших українські екіпажі. Вісім моряків судна Розвідники перебувають під вартою з 17 лютого, а шестеро членів екіпажу судна Tomco були відпущені під заставу і чекають суду в Греції.

Теги:

контрабанда

Джерело:

Кореспондент

Залиште коментар