Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Громадяни подали понад 9 млн позовів проти органів влади

0 9

Про це заявив в інтерв’ю агентству РАПСІ голова Вищого адміністративного суду України Ігор Темкіжев.

“Ми підвели статистику за весь час роботи адміністративної юстиції (з 2005 року). За цей час розглянуто порядка 9 мільйонів позовів до держорганів і їхніх посадових осіб, судами задоволено 88% звернень”, – сказав Темкіжев.

За його словами, з числа тих, хто звертається до адміністративних судів 80% складають громадяни, решта – юрособи.

Глава ВАСУ розповів також про порядок призначення голів вищих судів України. Їх призначає Вища Рада юстиції України. “Це такий орган, куди входять представники суддів, адвокатури, міністерства юстиції, прокуратури. Подання на призначення надає Рада суддів відповідних судів”, – пояснив Темкіжев.

Він підкреслив, що ні виконавча, ні законодавча гілки влади ніяк не беруть участь в призначенні глав судів. “Це сприяє незалежності суддів. Вища Рада юстиції як призначає, так і знімає суддів з посад”, – відзначив керівник адміністративних судів України.

Теги:

Вищий адміністративний суд України, Темкіжев Ігор

Джерело:

РАПСІ

Залиште коментар