Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Громадяни отримуватимуть валютні перекази по Україні в гривні

0 13

Банківські перекази у валюті в межах України будуть зараховуватись на рахунки одержувачів у гривнях. Як повідомляється на сайті Нацбанку, про це йдеться в постанові регулятора від 16 вересня 2013 року №365.

Зміни стосуються лише операцій усередині країни, режим зарахування валюти, що надходить з-за кордону, поки що не змінився.

“Національний банк України продовжує проводити послідовну політику, спрямовану на дедоларизацію економічних відносин”, – йдеться у повідомленні Нацбанку.

Як повідомила заступник директора Департаменту методології грошово-кредитної політики Людмила Чепінога, громадяни як і раніше можуть:

– вносити готівкові кошти на валютний рахунок іншої фізичної особи за наявності наданої в установленому порядку довіреності від цієї особи;

– переказувати в межах України свої кошти в іноземній валюті на адресу іншої фізичної особи – утім зарахування таких коштів буде здійснюватися адресату на банківський рахунок у національній грошовій одиниці в еквіваленті.

Джерело:

Бі-Б-іСі

Залиште коментар