Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Громадянство Уркаїнське

0 18

Історики та лінгвісти знайшли в зразку біометричного паспорта помилку в назві України арабською мовою, де країна називається Уркаїна.

Варто зазначити, що минулого тижня Кабінет міністрів затвердив такий зразок паспортів, пише Комсомольская правда в Украине. За словами кримського історика Олекси Гайворонського, в написанні є помилки.

“Панове сходознавці, це тільки мені здалося, що в арабописьмовому варіанті (див. лівий нижній кут герба) назву країни офіційно і без жартів затверджено Кабміном як УРКАїна?”, – написав він на своїй сторінці у Facebook.

При цьому арабісти помітили, що в документі є як мінімум дві помилки.

Примітно, що Кабмін скерував журналістів в Держміграційну службу. В іншому відомстві повідомили, що документ розробляли саме там, але про те, який варіант затвердив уряд, їм невідомо.

Як повідомлялося 22 березня, Кабінет міністрів затвердив зразки бланків документів, які засвідчують особу, підтверджують громадянство України або спеціальний статус особистості.

Джерело:

Кореспондент

Залиште коментар