Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

GRECO розпочала третій раунд оцінювання України

0 24

Як повідомив Міністр юстиції Олександр Лавринович, Третій раунд буде присвячений питанням криміналізації корупції та прозорості фінансування політичних партій в Україні.

11-15 квітня делегація GRECO перебуватиме в Україні для зустрічі з посадовими особами, керівниками органів держаної влади, науковцями, представниками політичних партій та неурядових організацій, до компетенції яких належать указані питання.

Заслуховування та затвердження звіту за результатами зазначеного раунду оцінювання заплановано на 17-21 жовтня 2011 року, під час пленарної сесії GRECO.

Міністр нагадав, що моніторинг політики держав-учасниць GRECO здійснюється у сфері запобігання та протидії корупції, під час якої дається оцінка її відповідності стандартам Ради Європи. Така робота розділяється на тематичні цикли – раунди оцінки.

Україна приєдналась до Групи держав Ради Європи проти корупції (GRECO) 1 січня 2006 року, ратифікувавши Цивільну Конвенцію проти корупції. GRECO утворено Радою Європи з метою покращення можливостей країн – членів групи боротися з корупцією, дотримуватися ухвалених державами рішень, а також вживати відповідних антикорупційних заходів.

Теги:

корупція

Джерело:

Мін’юст

Залиште коментар