Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

GRECO на підході

0 16

Україна готується до проходження четвертого раунду оцінювання з боку Групи держав проти корупції (GRECO) щодо попередження корупції в діяльності членів парламенту, суддів і прокурорів.

Моніторинг здійснюватиметься з метою оцінки антикорупційних заходів, що вживає Україна у вказаній сфері, та їх відповідності стандартам Ради Європи. Про це повідомив міністр юстиції Олександр Лавринович.

За словами урядовця, 14 – 16 травня делегація України перебувала у Страсбурзі (Франція) з метою участі у 55-му пленарному засіданні GRECO. При цьому, основна мета, яку переслідувала наша делегація під час участі в пленарному засіданні, – ознайомлення з результатами перших візитів експертів GRECO до держав з метою проведення четвертого раунду оцінювання. Окрім того, з представниками GRECO було обговорено коло питань, які повинні розглядатися під час оцінювання рівня запобігання корупції в судовій гілці влади.

За підсумками візиту, українська делегація підготує пропозиції щодо матеріалів, необхідних для проведення четвертого раунду оцінювання України з боку GRECO.

Як відомо, перші два раунди оцінювання України були проведені у 2006 році. Третій був розпочатий 1 січня 2007 року та присвячений оцінці заходів, котрі вживаються українською владою для криміналізації корупційних діянь та прозорості фінансування політичних партій. До 30 квітня 2013 року Україна має поінформувати GRECO про реалізацію рекомендацій, наданих у рамках цього етапу.

Теги:

GRECO, антикорупційне законодавство, Міністерство юстиції України

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар