Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

GRECO затвердила черговий звіт щодо України

0 18

З 24 по 28 березня 2014 року у м. Страсбурзі (Французька Республіка) пройшло 63-є пленарне засідання Групи держав проти корупції (GRECO).

Серед питань порядку денного організація розглянула та прийняла Четвертий додаток до Звіту про виконання Україною рекомендацій, наданих в рамках спільних Першого та Другого раундів оцінювання, повідомили в прес-службі Мін’юсту.

У документі GRECO підвищила рейтинг стану реалізації та відповідно визнала виконаними 2 рекомендації, які стосувалися криміналізації корупції та спеціальної конфіскації, а також частково виконаною рекомендацію стосовно управління вилученим майном.

Таким чином, на сьогодні не залишилось жодної з 25 наданих Україні у 2007 році рекомендацій, які розглядаються як не виконані. Поряд із цим 9 рекомендацій залишаються виконаними частково і про стан їх реалізації Україна має додатково поінформувати GRECO до 31 січня 2015 року.

У прийнятому документі GRECO закликала органи влади України прийняти якомога швидше ініційований Урядом проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері державної антикорупційної політики у зв’язку з виконанням Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України » (реєстр. № 4556 від 25 березня 2014 року), положення якого спрямовані на виконання рекомендацій організації.

Серед іншого вказаний законопроект передбачає підвищення гарантій захисту осіб, які повідомили про факти корупційних правопорушень, а також встановлення відповідальності юридичних осіб у зв’язку з незабезпеченням або неналежним забезпеченням виконання покладених на її уповноважену особу обов’язків щодо вжиття заходів із запобігання корупції, що призвело до вчинення корупційних злочинів .

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар