Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ГПУ завершила розслідування справи хабарництво щодо В.Галицького

0 27

Генпрокуратура завершила досудове розслідування кримінальної справи за обвинуваченням директора Держслужби зайнятості Володимира Галицького в отриманні хабарів на загальну суму 574 тис. гривень. Про це повідомили в прес-службі Генпрокуратури.

Дії Галицького та двох інших екс-співробітників відомства кваліфікуються за ст. 368 (одержання хабара) Кримінального кодексу, а заступника начальника загального відділу та водія служби за ч. 5 ст. 27, ст. 368 (пособництво в отриманні хабара) КК.

У ході розслідування встановлено, що Галицький у співучасті з начальником фінансового управління служби при пособництві водія і заступника начальника загального відділу служби протягом літа-осені 2011 року отримав хабар у сумі понад 346 тис. гривень за сприяння одному з підприємств в узгодженні правлінням Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття програми Донецької області по створенню нових робочих місць в 2011 році, в яку увійшло підприємство.

Після цього Галицький при співучасті з начальником управління організації матеріально-технічного забезпечення служби та пособництві водія і заступника начальника загального відділу служби у вересні 2011 року отримав хабар у сумі майже 198 тис. гривень за підписання договору з одним з підприємств Києва.

Крім цього, Галицький разом з начальником управління матеріально-технічного забезпечення центру отримали хабар від керівника зазначеного підприємства в сумі майже 30 тисяч гривень.

Всі п’ятеро фігурантів справи перебувають під вартою і утримуються в Лук’янівському СІЗО (Київ).

На даному етапі складається обвинувальний акт, який найближчим часом буде передано до суду.

Нагадаємо, СБУ заарештувала главу  Державної служби зайнятості Володимира Галицького та кількох чиновників відомства наприкінці листопада 2011 року. Під час обшуків у кількох банківських скриньках, які належали затриманим, були виявлені валютні цінності на загальну суму в $7,5 млн, велика кількість золотих годинників і дорогоцінних каменів.

У ході розслідування справи було арештовано рахунки Галицького на 1 млн євро в одному з банків Монако.

Залиште коментар