Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ГПУ за 8 місяців закінчила розслідування проти 26 працівників правоохоронних органів

0 22

Генеральна прокуратура України з початку дії нового Кримінального процесуального кодексу України, з 20 листопада 2012 р. по 30 червня 2013 р., закінчила досудове розслідування у 16 кримінальних проваджень щодо 26 працівників правоохоронних органів. Про це заявили в ГПУ.

“Згідно звіту форми №1-СЛ слідчими підрозділами Генеральної прокуратури України з 20 листопада 2012 р. по 30 червня 2013 р. закінчено досудове розслідування у 16 кримінальних проваджень щодо 26 працівників правоохоронних органів”, – заявили в ГПУ.

Також у повідомленні зазначається, що згідно звітних даних за вказаний період кримінальні провадження відносно працівників правоохоронних органів за фактами застосування катувань та іншого жорстокого поводження слідчими підрозділами ГПУ не розпочиналися.

Теги:

Генеральна прокуратура України, катування

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар