Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ГПУ внесла Єжелю подання з вимогою усунути порушення законодавства при здійсненні держзакупівель

0 27

Генеральна прокуратура України внесла міністру оборони України Михайлу Єжелю подання з вимогою вжити заходів до усунення порушень законодавства при здійсненні державних закупівель, причин та умов, що їм сприяють, повідомляє прес-служба ГПУ.

Головним управлінням військових прокуратур Генеральної прокуратури проведено перевірку додержання службовими особами Міністерства оборони та Збройних сил України законодавства при здійсненні державних закупівель. Установлено, що основними порушеннями є витрачання державних коштів без проведення конкурсних процедур, поділ предмета закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів, системна попередня оплата, взяття позабюджетних зобов’язань та незастосування штрафних санкцій у разі неналежного виконання комерційними структурами договірних зобов’язань.

За результатами перевірки 30 вересня 2011 р. міністру оборони України внесено подання з вимогою вжити заходів до усунення порушень законодавства при здійсненні державних закупівель.

Теги:

ГПУ, Міністерство оборони України, державні закупівлі

Джерело:

ГПУ

Залиште коментар