Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ГПУ пред’явила позов до суду про скасування постанови уряду щодо обчислення соцвиплат із січня 2010 р.

0 14

Генеральна прокуратура України (ГПУ) пред’явила позов до окружного адміністративного суду м. Києва про визнання протиправною та скасування постанови уряду від 23 грудня 2009 р. № 1375 “Про доповнення пункту 3 постанови Кабінету міністрів України від 26 листопада 2009 р. № 1252”. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.
Генпрокуратура в ході перевірки встановила порушення вимог чинного законодавства при прийнятті зазначеної урядової постанови. “Указаною постановою, всупереч положенням законів України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” та “Про встановлення прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати”, не передбачено перерахунку з 1 січня 2010 р. пенсій у зв’язку з підвищенням прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, з 573 до 695 грн”, – сказано в повідомленні ГПУ.

ГПУ повідомляє, що протест генпрокурора на зазначену постанову уряд відхилив.

Нагадаємо, у постанові Кабміну від 23 грудня 2009 р. № 1375 визначається, що з 1 січня 2010 р. виплата пенсій та інших соціальних виплат здійснюється у сумах, які були фактично виплачені у грудні 2009 року.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар