Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ГПУ посприяла у затриманні іноземного злочинця

0 16

Правоохоронними органами Держави Ізраїль розслідується кримінальна справа стосовно злочинної групи, яка упродовж кількох років на території держави шахрайським способом викрала гроші у сумі більше 3 млн. доларів США у понад 300 потерпілих осіб.

Керівник злочинного угрупування втік з Ізраїлю та переховувався в Україні, де з використанням комп’ютерних технологій продовжував керувати злочинними діями своїх спільників та вчиняти правопорушення.

Наприкінці 2011 року міжнародно-правовим управлінням Генеральної прокуратури України за присутності ізраїльських правоохоронців забезпечено повне виконання кількох їхніх міжнародних клопотань про надання правової допомоги у цій справі.

Відтак, у стислий термін за відповідними дозволами українських судів проведено низку обшуків, встановлені та вилучені знаряддя вчинення злочинів, у тому числі комп’ютерне обладнання, допитано значну кількість осіб, а також затримано керівника злочинного угрупування. Зібрані матеріали у повному обсязі надані ізраїльській стороні для переслідування злочинців.

Також до Генеральної прокуратури України у грудні 2011 року надійшло клопотання компетентного органу Держави Ізраїль про видачу вказаної особи для притягнення до кримінальної відповідальності. За результатами екстрадиційної перевірки Генеральною прокуратурою України у січні поточного року прийнято рішення про екстрадицію цього правопорушника до Ізраїлю. Про це повідомили в  відділі зв’язків із засобами масової інформації

ГПУ.

Теги:

ГПУ, екстрадиція

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар