Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ГПУ порушила десяток справ стосовно нерухомості профспілок

0 14

Генпрокуратура порушила понад 10 кримінальних справ за фактами незаконного відчуження майна, яке знаходиться в користуванні Федерації профспілок України. Про це повідомив заступник генпрокурора Віктор Занфіров.

Так, порушено кримінальні справи за фактами відчуження будівлі туристично-оздоровчого комплексу “Придніпровський” в Черкаській області, вартістю 2,7 мільйона гривень. Крім того, в Херсонській області встановлено факт відчуження майна “Херсон-турист” і готелю “Нова Каховка” загальною площею понад 5 тисяч квадратних метрів, у Чернівецькій області – з відчуження будівлі “Чернівці-турист”. Крім того, в Криму також порушено низку кримінальних справ, зокрема щодо відчуження санаторію “Україна” вартістю 67 мільйонів гривень із земельною ділянкою площею 33 га, а також санаторіїв “Ясна поляна” і “Парус”.

Занфіров нагадав, що після проголошення Україною незалежності все майно всеукраїнських громадських організацій, яким вони користувалися, залишалося в їх користуванні, однак, відповідно до законодавства, перебувало в державній власності. Він також зазначив, що в 2007 році Верховна Рада прийняла постанову, якою був введений мораторій на відчуження майна ФПУ, а також прийнято рішення про інвентаризацію цього майна.

Генпрокуратура направила звернення до Кабінету міністрів і Фонд держмайна провести інвентаризацію майна, яке на даний момент знаходиться в користуванні ФПУ.

Теги:

відчуження майна, ФПУ

Залиште коментар