Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ГПУ підтверджує кримінальну справу проти Кучми

0 55

Перший заступник генерального прокурора України Ренат Кузьмін підтвердив інформацію про порушення кримінальної справи проти колишнього Президента України Леоніда Кучми. Про це Р.Кузьмін заявив на прес-конференції, відповідаючи на запитання журналістів. «…Питання кваліфікації справи – це питання не сьогоднішнього дня. Л.Кучма підозрюється у перевищенні влади, наданні незаконних розпоряджень керівництву МВС, які призвели до вбивства журналіста Гонгадзе», – сказав він.

За словами першого заступника генпрокурора, під час розслідування справи про вбивство Георгія Гонгадзе в окреме провадження було виділено справу щодо обвинувачення у вбивстві журналіста колишнього генерала МВС Олексія Пукача.

Як зазначив Р.Кузьмін, «в ході розслідування основної справи за фактом вбивства журналіста відпрацьовувалися організатори, співучасники, можливі замовники. Саме в результаті цього зібрано достатньо доказів щодо причетності Леоніда Даниловича у злочині – у вбивстві Гонгадзе і незаконних діях до журналіста Подольського».

При цьому Р.Кузьмін наголосив, що Л.Кучмі обрано запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд. «Відповідну постанову направлено до прикордонної служби», – сказав він.

Р.Кузмін висловив упевненість, що розслідування цієї справи буде закінчено найближчим часом. «Сподіваюсь, справа буде завершена в найближчий час», – зазначив він.

Теги:

Генеральна прокуратура

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар