Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ГПУ підтвердила екстрадицію в Україну О.Євлаха

0 17

Генеральна прокуратура України завершила процес екстрадиції колишнього голови постійної комісії Київської міської ради з земельних питань депутата блоку Леоніда Черновецького Олексія Євлаха. Про це йдеться в офіційному повідомленні прес-служби відомства.

“Учора авіаційним рейсом з Франкфурту-на-Майні він був доставлений до Києва та поміщений у слідчий ізолятор. Олексій Євлах обвинувачується у вчиненні службового підроблення, що спричинило тяжкі наслідки (ч.2 ст.366 КК України)”, – йдеться у повідомленні.

У той же час ГПУ не повідомила, в яке саме СІЗО був доставлений Євлах.

Нагадаємо, 8 червня Федеральне відомство юстиції Федеративної Республіки Німеччина задовольнило запит Генеральної прокуратури України про видачу Євлаха для притягнення до кримінальної відповідальності.

Теги:

ГПУ, Олексій Євлах

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар