Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ГПУ перевірила інформацію щодо порушення прав громадян на водокористування у Фастівському районі

0 18

За дорученням Генеральної прокуратури України органами прокуратури Київської області проведено перевірку за інформацією одного з українських телеканалів щодо порушення прав громадян на загальне водокористування у русловому ставу на р.Унава в адміністративних межах Дмитрівської сільської ради Фастівського району.

Установлено, що зазначений водний об’єкт використовує для риборозведення ТОВ “Агрофон” на підставі договору оренди укладеного 08.12.06 з Фастівською райдержадміністрацією.

Водночас у порушення вимог Водного кодексу України договір не погоджено з державними органами охорони навколишнього природного середовища та водного господарства.

У зв’язку з цим, Фастівською міжрайонною прокуратурою до господарського суду Київської області пред’явлено позов про визнання його недійсним.

Теги:

водні ресурси

Залиште коментар